Bio Enerji Nedir ? Nasıl Uygulanır ?

Bio Enerji Nedir ?

Bioenerji pozitif yönde bir şifa enerjisidir, mana olarak da evrensel yaşam enerjisini içinde barındırmaktadır. İnsanlarda, hayvanlarda ve canlı cansız tüm her şeyde mevcuttur. Evrenden aldığımız ve içselleştirdiğimiz bu pozitif enerjiye bizler bioenerji diyoruz. Bu enerji ile şifa konusu ise avuç içi-parmaklarda bulunan enerji çakralarının doğru kullanılması metodu ile şifa verilecek kişinin enerji merkezlerine (çakralarına) ve titreşimsel bozukluğu olan enerji bedenine aktarımı sağlanarak uygulanan bir tekniğe verilen isimdir.

Aslında Bio Enerji ile hastalıkları tedavi etmiyoruz. Çünkü hastalıkları vücudumuz tedavi eder. Bio Enerji ile vücudumuza gerekli komutu vermiş oluyoruz. Bu sayede vücudumuzda ki çakralar açılmış oluyor.

Nasıl Uygulanır ?

Tedavi aşaması masaj ile sağlanır. Fakat insan vücudu için tedavilerde bazı frekanslara ihtiyaç vardır. En azından doğru frekans ile vücuttaki kas, damar, hücre yenilenmesi vb. sistemlerin tekrar faaliyete daha hızlı geçmesi sağlanır. Son zamanlarda araştıranlarınız varsa Bio Enerji Cihazları ortaya çıkmıştır. Ben bu yazı da Fohow şirketine ait bir cihazdan bahsetmek istiyorum. Araştırdıklarım içinde memnun kalınan ve bazı sağlık uzmanlarının dahi kullanıp onay verdiği bir sistem olması açısından Fohow şirketinin ürünü bana uygun gibi geldi.

Tedavi aşamasında öncelikle hastanın sıkıntısı tam olarak tespit edilmelidir. Tespit edilen sıkıntıya göre cihazda ki frekanslar ayarlanır ve masajı yapacak ( tercihen sertifikalı uzmanlar ) şahıs cihazla birlikte gelen eldivene cihazın kabloalarını bağlayıp elleri üzerinden hastaya frekans aktarımı ile masaj yapmaktadır. Genel olarak 30 seans / gün hastanın iyileşmesi için yeterli olmaktadır.

Gördüğüm bazı durumlarda fıtık, damar tıkanıklığı, zayıflama, sara nöbeti vb. hastalıklarda sonuç alınmış. Hatta ciddi derece vücudunda yaraları olan insanların da iyileştiği görülmüştür.

Bu konu hakkında daha detaylı bilgi için aşağıda vermiş olduğum linke tıklayarak Fohow şirketine ait ürünler ve kullanımına ait daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

https://fohowtr.wordpress.com/

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir