Huawei Mate X Göründü

Samsung’ dan sonra cep telefonu sektöründe son yıllarda büyük bir dev haline gelen Huwai’ de katlanabilir telefonunu sunmaya hazırlanıyor.

24 şubatta tanıtmayı düşündüğü telefonun ilk resimlerini yayınladı.

Son zamanlarda mobil sektörde sızıntılarıyla adından sıkça söz ettiren Ishan Agarwal telefonun resmini paylaşan ilk kişi oldu.

 

Resimden de görüldüğü üzere modelin adı Huawei Mate X olarak belirlenmiş. Bu fotoğrafta yapılacak olan tanıtım salonunda ki işçilerde görülüyor.

Bende şahsen telefon sektöründe olduğumdan ve Huawei telefon kullandığımdan dolayı başarılı ve son teknolojilere sahip bir ürün ortaya çıkaracağını düşünmekteyim.

Umarım Samsung gibi başlangıç fiyatı 2000 Dolar bir ürün çıkartmazlar ve alınabilir bir fiyat ile tüketiciyle ürünü buluşturabilirler.

Son zamanlarda ülkemizde de Huawei oldukça bilinir bir marka haline gelmiştir. Sahada olduğumdan dolayı bir cep telefonu satıcısı olarak müşterilerimize bende genelde Huawei ürünlerini önermekteyim. Çünkü bir satıcının en sevdiği ürün garantiye gitmeyen üründür ve çok şükür ki bugüne kadar daha hiçbir adet Huawei telefonu garantiye göndermek zorunda kalmadım.

Siz değerli okuyucularıma da imkan varsa Huawei P ve Mate serisi ürünlerini tavsiye ederim. Bununla beraber Y serisi ürünler oldukça yavaştır ve bu yüzden imkan dahilinde Y serisinden uzak durmanızı bizzat tavsiye ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir