LG G8 ThinQ 3500 mAh Batarya İle Geliyor

Teknoloji devi LG, bu ay düzenlenecek olan Mobil Dünya Kongresi MWC’de beklenenin aksine iki amiral gemisi akıllı telefon modelini sergileyecek. Brezilya’dan gelen son raporlar, yeni G serisi amiral gemisinin 3.500 mAh kapasiteye sahip pil ile geleceğini gösteriyor.

Bu batarya kapasitesi Kasım 2013 yılında piyasaya sürülen LG G Flex’ten bu yana piyasaya sürülen en yüksek pil kapasiteli G7 ThinQ modelinden yaklaşık %15 daha fazla. LG G8 ThinQ çentikli bir 6.1 inç ekranla gelecek ve çift ön kameraya sahip olacak.

3.5 mm kulaklık girişini koruyacak olan cihaz, çift arka kamera, parmak izi tarayıcı gibi özellikler de barındıracak. Ürünün diğer detayları ve fiyat etiketi gibi merak edilen konular ise şimdilik netlik kazanmış değil.

Kaynak : https://www.donanimhaber.com/LG-G8-ThinQ-3-500-mAh-batarya-ile-geliyor–107583

Şahsım telefon işi ile alakadar olduğumdan dolayı ne yazık ki LG Türkiye de artık talep gören bir firma değil ( sadece telefon konusunda olduğunu belirtmek isterim )

Daha önceden yaşanan sıkıntılardan dolayı ve özellikle Vintek denen anlaşmalı servisine telefonla ulaşılamama sorunu, hatta bir ürünün aylarca müşteriye onarılıp gönderilmemesi bunda en büyük etkenlerden biridir.

Sektör içinde olan bir mağazacı olarak ben dahil bu sektör de var olan hemen hemen her işletme sahibi müşterilerini LG den uzak tutmaktadır.

Bir firmayı bitiren şeyler ;

Öncelikle ürünün genel olarak aşırı hatalı olması

Servis konusunda verdiği kötü hizmet

Müşteri memnuniyetini umursamamak

Bu gibi sıkıntıları olan firmalar ne yazık ki kolay barınamazlar..

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir