Mortal Kombat 11′ de Kozmetik Eşyalar Oynanışı Etkilemeyecek

Mortal Kombat 11‘de yer alacak kozmetik eşyalar oynanışı etkilemeyecek. Mortal Kombat 11’de oldukça ayrıntılı bir karakter kişiselleştirme ekranı yer alacak. Bu kişiselleştirme ekranında karakterimizin kostümünü değiştirmek, zırhını ve maskesini değiştirmek de mümkün olacak. Ancak NetherRealm zırhların ve farklı kıyafetlerin sağlık arttırma gibi oyuncuya ekstra avantaj sağalama gibi özelliklerinin olmayacağını açıkladı.

Mortal Kombat 11 ne zaman çıkacak 

TGA 2018’de duyurulan Mortal Kombat 11 yenilenen grafikleri ve oldukça vahşi öldürme şekilleri ile dikkat çekiyor. Yapımcı firma oyunda mikro ödeme yöntemlerinin de olacağını açıklamıştı. Oldukça derin karakter özelleştirme seçeneği olacak. Geliştirici Trevor Traub, özelleştirme sistemi ile ilgili şu açıklamaları yaptı; “Karakterinizin farklı versiyonlarını yapabilirsiniz. Bu özelleştirmeler çevrimiçi olarak görünecek, ancak bu Injustice 2‘ye çok benzemiyor – istatistik değişiklikleriniz tamamen çevrimiçi durumda olmayacak, ancak kozmetik seçimler başka oyuncular tarafından da görülecektir.”

Benim gibi 35-45 yaş arası orta yaş oyuncuların her zaman gözdelerinden olan Mortal Kombat serisi yine efsane gibi gelecek. Oyunu hiç oynamayan gençlerin bir kere dahi olsa Mortal Kombat serisinden herhangi bir oyunu oynaması gerektiğine inanıyorum. Eminim ki sizlerde beğeneceksiniz..!

MK 11 duyurulan karakter listesi şöyle;

* Baraka
* Cassie Cage
* Geras (Yeni Erkek Karakter)
* Johnny Cage
* Kabal
* Kano 
* Kitana 
* Kronika (Yeni Kadın Karakter)
* Kung Lao 
* Liu Kang 
* Raiden
* Scorpion
* Shao Kahn (Ön sipariş Bonusu)
* Skarlet
* Sonya Blade
* Sub-Zero
* Shinnok 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir