Nasa’nın Dünya Merkezinden Aldığı Sinyaller

Dünya dışındaki gezegenlerde yaşam olup olmadığını anlamak için sinyal analizi yapan Nasa’ nın yüksek makamlarından bir kaynak dünyanın merkezinden gizli bir medeniyet tarafından yeryüzünün yüzlerce kilometre uzaktan gönderilen radyo sinyalleri aldıklarını açıkladı.
Sinyallerin yaşayan dünya yüzeyinin altından geldiğini kesinleştiren Nasa’ nın uzmanları birisi ya da birşeylerin bizimle iletişim kurdukları açıkça belli olmakta ve bu radyo sinyalleri zeki ve son derece gelişmiş bir yaşam formu tarafından gönderildiğini düşündürüyor.

Bu da aklımıza nasıl bir teknolojinin üzerinde toprak ve kaya yüzlerce kilometre boyunca bu sinyalleri gönderdiği sorusunu getiriyor.
Bilim adamları ilk gelişmiş uydular yardımı ile sinyalleri tespit edip yayınların aralıklarla gönderildiklerini keşfetmişler.
Yayınların karmaşık matematiksel bir kod şeklinde gönderildiği, bilim adamları belki bunun geride bırakılmış bir koloni ile insanlarla temas kurmak için yapılan bir deneme olduğuna inanıyorlar.
Nasa’ daki bilim adamları sinyallerin kaynağını çözmekte ufak bir sorun olduğunu söylüyorlar ve ısrarla bunların içeriğini paylaşmayı reddediyorlar.
Yayınların saldırgan bir sinyallere benzediğini söylemeselerde yinede bunların içeriğinden endişe edip bir tartışma kaynağı olabileceği için tamamen yayınlamıyorlar.
Bu konunun yoruma kapalı olduğunu belirten uzmanlar gereksiz yere halkı telaşa sürükleyecek herhangi bir bilgi verilmeden önce sinyallerin tam anlamını çözüp, gerekli yetkiler alınmadan izin vermenin akıllıca olduğunu düşünmüyorlar.

Bilim adamları ayrıca sinyallerin tam kaynağını ve yeraltı uygarlığının tam yerini belirlemek için yaptıkları çalışmanın da başarılı olmadığını söylediler.
Uzmanlar ayrıca bunlar her kimse onlar hakkında bildiklerimizden çok daha fazlasını bizim hakkımızda biliyorlar, zeki bir yaşam formu oldukları ve güneş ışığı ile oksijen olmadan nasıl hayatta kaldıkları hakkında hiçbir fikrimiz yok iken yeryüzünde ki yaşamla iletişim için gönderdiler diyorlar.
Bilim adamları bu olayın ve kaynağın yüzyılın en önemli keşfi olduğunu söylüyorlar.

Gezegenimizin içinde geleceğimizi yönlendirecek çok önemli keşfedilmemiş bir bölge yatıyor.
Bu konu hakkında Agartha denen bir yer altı dünyası ve bazı yerlerde oyuk dünya teorisi olarak geçen bir çok makale ve sunum mevcuttur arkadaşlar.
Bende bu gibi konulara meraklı biriyim. Özellikle oyuk dünya teorisi ve Antartika hala gizemini korumaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir