Orgonit Nedir ? Faydaları Nelerdir ?

Orgonit reçine içinde süspansiyon haline getirilmiş, metal ve kristal parçacıkların bir matrisidir. Elektro-Manyetik-Frekans kirliliğinin biyolojik ve psikolojik etkilerini azaltır  ve bulunduğu ortama sağlıklı yaşam enerjisi yayar.

Orgonit; temelde kendi kendine ve sürekli çalışan, yüksek verimli bir enerji dönüştürme cihazı olarak işlev gören bir maddedir; olumsuz hayat enerjilerini pozitif enerjiye dönüştürür. Orgonitteki reçine kristalleri kalıcı sıkıştırarak kristalin içinde bir piezo elektrik etki yaratır; elektrikle polarize olurlar. Bu da Orgonit’in pozitif enerji üreteci olarak daha etkili bir şekilde çalışmasına neden olmaktadır.

Günümüzde ,  EMF ( elektro manyetik kirlilik) ve Radyasyonun  fiziki ve  ruhsal  zararlarını  hepimiz görüyoruz. Baz istasyonları ,  kablosuz cihazlar , cep telefonları , bilgisayarlar, mikro dalga fırınlar hayatımızın içinde. Tüm bunlar  zaman içinde fiziki  ve ruhsal olarak rahatsızlıklara  yol açmakta. Yorgunluk,  baş ağrısı ,  gerginlik , stres , psikolojik rahatsızlıklar , alerji ve çeşitli kanser  türlerinin  artması elektromanyetik  kirlilik ve radyasyona maruz kalınmasının sonuçlarındandır.

1940 larda  Dr. W. Reich yaptığı deneyler ile orgon enerjisinin varlığını keşfetti. Değiştirilmiş geiger sayacı kullanarak, bu eterik enerjiyi algılamayı ve varlığını ölçmeyi başardı. Wilhelm Reich bir tıp doktoruydu. Bu nedenle Orgon enerjisini şifa amaçlı uyguladı.

Reich ten sonra da 1960 larda  modern Rus Bilim adamları bu araştırmaları devam ettirdi.

Orgonit  içinde belirli oranlarda , organik , metal ve manyetik alan oluşturan metaryeller vardır. Organik madde , metalik maddeyi  hızla etkilerken orgonit enerjiyi çeker , tutar ve dönüştürerek  yayar.Yaydığı bu enerji  negatif iyon,  biyoenerji, yaşam enerjisi ,  chi  olarak adlandırılır.

Bu mucize bileşen bitmeyen bir enerjiye sahiptir, sürekli kendini yeniler. Evde, arabada, iş yerinde, çantada ya da takı olarak kullanılabilir. Ayrıca Doğaltaşlar için de enerji bataryası görevi görür. Yaydığı  pozitif enerji frekansı yüksektir ilk birkaç gün uyum süreci  gerekir.

Orgon’un ana işlevi, durgun ve negatif enerjiyi temizlemektir. Çok sayıda yararlı etkiye sahiptir. Orgon’nun bazı avantajlarını aşağıda listeledim.

Bunlar dünya genelindeki Orgon kullanıcılarından sağlanan fayda ve bu efektlerin çoğu kendi deneyimlerimlebana iletilen bilgilerdir;

Fiziksel ve manevi olarak daha iyi hissetmek.

Enerji tıkanıklıkları iyileştikçe ve çevrenizdeki enerji blokajları kalkıp, enerji akışı başladığında, yaşam daha keyifli ve uyumlu hissettirir.

İlişkiler gelişir

Örneğin, birçok kişi evlerini veya iş yerlerini Orgon ile taçlandırdığında ve aileleriyle, iş arkadaşlarıyla olan ilişkilerinin geliştiğini fark ettiler.

Daha iyi uyku.

Odada Orgon Enerjisi yayan bir “Orgonit” varsa, enerji sorunu olan ortama alışmak biraz zaman alabileceklerinden bazıları uyku sorununu buluyor.  Orgon’nun başta uyumanız zorlaştığını fark ederseniz, enerjiye alışana dek yatak odasından uzak tutun.  Canlılık kazandırdığı için ilk zamanlarda yatak odasına koymayın.

Uzun vadede, iyi uyumanızı sağlayacaktır. Bir çok kişi benimle kronik uykusuzluğun Orgonit yardımıyla  sona erdiğini paylaşmıştır.

Ruhsal büyüme

Elektromanyetik kirlilik temizlendiğinde ruhsal çalışmalar daha kolaylaşacaktır.

Öyle görünüyor ki Orgonit  Elekrro Manyetik Kirliliği kendi başına azaltmıyor, bunun yerine vücudunuzu zararlı etkilerinden koruyor.

Bitki büyümesini hızlandırır

Bu konuda internetteki   “Orgone bitki büyüme deneyleri” ne göz atmanızı tavsiye ediyorum.

Daha temiz su.

Bir Orgon şarj plakasının üzerine koyduğunuz su daha iyi tat verir ve daha sağlıklı hissettirir.

Atmosferi arındırır.

Dolayısıyla, Orgonit’i EMF kirliliğinden etkilenen kişilere hediye edebilir  ve yaşamındaki kalite değişikliklerini keyifle seyredebilirsiniz.

Shungite Orgonitleri ve radyasyondan koruyan tüm ürünler, zararlı elektromanyetik radyasyonu etkisiz hale getirmekte ve jeopatik zonların insan vücudundaki üzerindeki olumsuz etkilerini zayıflatmaktadır. Bu mineral elektro-iletken, adsorpsiyon aktif ve bakterisidal bir etkiye sahiptir.

Shungit ürünler, mobil ve kablosuz telefonlardan elektromanyetik radyasyona karşı koruma sağlar.

Facebook üzerinde de ilahi şifa adıyla sunum yapan Yıldıray Yıldırım beye ait bu konuda bir sayfa mevcut olup kullanan insanların yorumlarını okuyabilirsiniz. Aslında ben bu gibi şeylere meraklı bir insanım fakat iş yoğunluğumdan dolayı ne yazık ki bunları uygulamaya fırsat bulamıyorum. Zaten bir nevi ruhsal enerjinizini büyüten ve olumlu bir şekilde düşüncelerinizin olmasını sağlayan bir maddedir.

Sayfanın linkini sizlere paylaşacağım arkadaşlar ve sizlerde uygulayıp sonuç alan arkadaşların yorumlarını okuyabilirsiniz. Özellikle buzluktaki su deneyi gerçekten ilgi çekici arkadaşlar buraya da resmini koydum.  Linke tıklayıp bakabilirsiniz https://www.facebook.com/groups/ilahisifa/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir